Ośrodek Enterprise Europe Network działający przy Dolnośląskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A. w Szczawnie-Zdroju, Szkoła Zarządzania Zmianą oraz DOZAMEL Sp. z o.o. pragną serdecznie zaprosić Państwa do udziału w bezpłatnych warsztatach pt.: „Kanwa – praktyczne narzędzie planowania i komunikacji przedsięwzięć i działań biznesowych”.
Termin warsztatów: 14 listopada 2018 r., godz.: 09:00-12:30
Miejsce: DOZAMEL Sp. z o.o. , Centrum Konferencyjne WPP – Sala Krzemowa ul. Fabryczna 10 , 53-609 Wrocław
Formularz zgłoszeniowy: do pobrania na dole strony.
Cel warsztatów: Uczestnicy dowiedzą się jak efektywniej zarządzać zmianą (nowe pomysły, innowacje, działania) i w ciągu jednego dnia sporządzić jednostronicowy plan zmiany i przekazać go odbiorcom (pracownikom, przełożonym lub inwestorom). Ponadto przedstawiona zostanie struktura kanwy zmiany i najważniejsze pytania, jakie warto postawić planując nowe przedsięwzięcia biznesowe. Każdy uczestnik otrzyma też przykładowy schemat kanwy do wykorzystywania w swojej pracy oraz do modyfikowania w razie konieczności.
Adresaci: kadra zarządzająca MSP (kierownicy, koordynatorzy, naczelnicy, dyrektorzy, liderzy itp.)
Warsztaty poprowadzi:
Jarosław Rubin – Certfikowany Lean Change Agent. Trener biznesu i konsultant zarządzania z wieloletnim doświadczeniem w biznesie. Pasjonat, praktyk i badacz zmian w firmach. Założyciel Szkoły Zarządzania Zmianą. Doktor nauk ekonomicznych w dyscyplinie zarządzanie. Ukończył Politechnikę Wrocławską oraz studia Executive MBA na Akademii Ekonomicznej we Wrocławiu. Zajmował stanowiska związane z zarządzaniem oraz marketingiem i sprzedażą w firmach polskich i międzynarodowych od reprezentanta handlowego i doradcy technicznego, poprzez dyrektora ds. marketingu, do dyrektora-prokurenta spółki. Specjalizuje się w problematyce zarządzania, w szczególności zarządzania zmianą. Zajmuje się działalnością doradczą i szkoleniową w obszarze zarządzania zmianą, pracy zespołowej i HR. Autor symulacji biznesowej z zakresu zarządzania zmianą “Change Masters”. Prowadzi zajęcia ze studentami dotyczące zarządzania zmianą oraz radzenia sobie z wypaleniem zawodowym na studiach podyplomowych na wydziałach zamiejscowych Uniwersytetu SWPS we Wrocławiu i Poznaniu. Jest autorem kilkudziesięciu artykułów naukowych i wystąpień na konferencjach z zakresu zarządzania zmianami i zarządzania personelem oraz rozdziału w monografii „Dobór personelu”.
Udział w warsztatach jest bezpłatny.
Więcej informacji:
Łukasz Jaroński
Email: lukasz.jaronski@darr.pl
Tel. 74 64 80 442
Jarosław Rubin
Email: kontakt@zmiana.edu.pl
Tel: 602 605 952
Wydarzenie organizowane w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości zostało objęte Honorowym Patronatem Ministerstwa Przedsiębiorczości i Technologii.
