UWAGA! Od przyszłego tygodnia ruszają prace przy modernizacji kolejnego odcinka drogi głównej na obszarze DOZAMELU

15.09.16

Informujemy, że w poniedziałek 19 września od godzin porannych rozpoczną się prace przy modernizacji kolejnego odcinka drogi głównej na terenie DOZAMEL.

 W związku z pracami całkowicie wyłączony z ruchu będzie odcinek drogi za skrzyżowaniem  przy budynkach C10/C1, aż do bramy wjazdowej na teren zajmowany przez firmę General Electric.

 

Ruch pieszy i rowerowy w tym rejonie odbywał się będzie po tymczasowych

chodnikach i ścieżkach rowerowych.

 

W czasie prowadzenia prac drogowych obowiązywał będzie w tym rejonie ruch zastępczy. Wjazd w strefę modernizowanego odcinka i wyjazd z niej został oznakowany znakami drogowymi. Szczegółowy schemat organizacji ruchu zastępczego jest dostępny do pobrania na dole strony.

 

Osoby dotychczas parkujące samochody przy drodze głównej w rejonie budynków C1, D5 i D2 proszone są o korzystanie ze specjalnie przygotowanego w tym celu, bezpłatnego parkingu za budynkiem D6. Jest tam wolnych ok. 150 miejsc parkingowych.

 

 

Na czas modernizacji drogi bardzo prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności podczas korzystania z układu komunikacyjnego, bezwzględne przestrzeganie ustawionych znaków drogowych oraz nieparkowanie samochodów na całej trasie ruchu zastępczego i miejscach niedozwolonych.

 

 

Przewidywany okres zamknięcia odcinka i zakończenia prac: 30.11.2016r

 

 

Osoba do kontaktu:

 

Kazimierz Tworek

Zastępca Dyrektora Zakładu Infrastruktury DOZAMEL Sp. z o.o.

tel. 607 944 761

 

 

 

pliki do pobrania:

organizacja_ruchu_zastepczego_plan_2016-09-14.pdf - pdf

Strefa pracownika

zapomniałem hasła

Aktualności

III Mistrzostwa Strzeleckie o puchar Prezesa Dozamel – już za miesiąc

2017-09-06

6 października 2017 r. na Strzelnicy WKS we Wrocławiu odbędą się już III Mistrzostwa Strzeleckie o puchar Prezesa Dozamel.  Jak co roku zapraszamy do uczestnictwa firmy zlokalizowane na terenie Wrocławskiego Parku Przemysłowego. więcej >

Czwarty finał krajowego konkursu ClimateLaunchpad 2017 rozstrzygnięty

2017-08-23

19 sierpnia już po raz czwarty odbył się krajowy finał największego na świecie konkursu dla „zielonych pomysłów biznesowych” Climate Launchpad 2017. Wydarzenie miało miejsce w Centrum Nauki i Sztuki Stara Kopalnia w Wałbrzychu. Organizatorem finału polskiej edycji konkursu była Dolnośląska Agencja Rozwoju Regionalnego, DOZAMEL zaś wystąpił w roli głównego sponsora. więcej >

Debata o innowacyjności pt. Innowacyjność w biznesie z perspektywy naukowca i przedsiębiorcy - modele i dobre praktyki.

2017-06-19

Wdniu 6 czerwca br. miała miejsce I Debata o innowacyjności. Organizatorami wydarzenia, które miało miejsce w Centrum Konferencyjnym WPP byli: DOZAMEL i Zakład Zarządzania i Rozwoju Organizacji na Wydziale Informatyki i Zarządzania Politechniki Wrocławskiej. więcej >