Światowy Tydzień Przedsiębiorczości 2018 – Zaproszenie na bezpłatne warsztaty

02.11.18

Ośrodek Enterprise Europe Network działający przy Dolnośląskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A. w Szczawnie-Zdroju, Szkoła Zarządzania Zmianą oraz DOZAMEL Sp. z o.o. pragną serdecznie zaprosić Państwa do udziału w bezpłatnych warsztatach pt.: „Kanwa - praktyczne narzędzie planowania i komunikacji przedsięwzięć i działań biznesowych”. 

Termin warsztatów: 14 listopada 2018 r., godz.: 09:00-12:30

 

Miejsce: DOZAMEL Sp. z o.o. , Centrum Konferencyjne WPP - Sala Krzemowa ul. Fabryczna 10 , 53-609 Wrocław

 

Formularz zgłoszeniowy: do pobrania na dole strony.

 

Cel warsztatów: Uczestnicy dowiedzą się jak efektywniej zarządzać zmianą (nowe pomysły, innowacje, działania) i w ciągu jednego dnia sporządzić jednostronicowy plan zmiany i przekazać go odbiorcom (pracownikom, przełożonym lub inwestorom). Ponadto przedstawiona zostanie struktura kanwy zmiany i najważniejsze pytania, jakie warto postawić planując nowe przedsięwzięcia biznesowe. Każdy uczestnik otrzyma też przykładowy schemat kanwy do wykorzystywania w swojej pracy oraz do modyfikowania w razie konieczności.

 

Adresaci: kadra zarządzająca MSP (kierownicy, koordynatorzy, naczelnicy, dyrektorzy, liderzy itp.)

 

Warsztaty poprowadzi:

Jarosław Rubin - Certfikowany Lean Change Agent. Trener biznesu i konsultant zarządzania z wieloletnim doświadczeniem w biznesie. Pasjonat, praktyk i badacz zmian w firmach. Założyciel Szkoły Zarządzania Zmianą. Doktor nauk ekonomicznych w dyscyplinie zarządzanie. Ukończył Politechnikę Wrocławską oraz studia Executive MBA na Akademii Ekonomicznej we Wrocławiu. Zajmował stanowiska związane z zarządzaniem oraz marketingiem i sprzedażą w firmach polskich i międzynarodowych od reprezentanta handlowego i doradcy technicznego, poprzez dyrektora ds. marketingu, do dyrektora-prokurenta spółki. Specjalizuje się w problematyce zarządzania, w szczególności zarządzania zmianą. Zajmuje się działalnością doradczą i szkoleniową w obszarze zarządzania zmianą, pracy zespołowej i HR. Autor symulacji biznesowej z zakresu zarządzania zmianą “Change Masters”. Prowadzi zajęcia ze studentami dotyczące zarządzania zmianą oraz radzenia sobie z wypaleniem zawodowym na studiach podyplomowych na wydziałach zamiejscowych Uniwersytetu SWPS we Wrocławiu i Poznaniu. Jest autorem kilkudziesięciu artykułów naukowych i wystąpień na konferencjach z zakresu zarządzania zmianami i zarządzania personelem oraz rozdziału w monografii „Dobór personelu”.

 

Udział w warsztatach jest bezpłatny.

 

Więcej informacji:

Łukasz Jaroński

Email: lukasz.jaronski@darr.pl

Tel. 74 64 80 442

 

lub

 

Jarosław Rubin

Email: kontakt@zmiana.edu.pl

Tel: 602 605 952

 

Wydarzenie organizowane w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości zostało objęte Honorowym Patronatem Ministerstwa Przedsiębiorczości i Technologii.

 

 

Patronat medialny:

 

     

 

Organizatorzy:


  

pliki do pobrania:

Formularz Zgłoszenia - docx

Strefa pracownika

zapomniałem hasła

Aktualności

Projekty UE

 

więcej >

DOZAMEL po raz piąty w gronie 229 firm odpowiedzialnych społecznie

29.03.19

DOZAMEL po raz piąty znalazł się w gronie 229 firm odpowiedzialnych społecznie. Premiera 17. edycji raportu „Odpowiedzialny biznes w Polsce 2018. Dobre praktyki” odbyła się 28 marca w Warszawie. więcej >

DOZAMEL w Dolnośląskiej Ekstraklasie Biznesu

2019-01-23

W dniu 22 stycznia 2019 we Wrocławskim Centrum Kongresowym Hali Stulecia odbyła się uroczystość wręczenia Dolnośląskich Certyfikatów Gospodarczych XXVIII edycji oraz wręczenia Dolnośląskich Nagród Gospodarczych. Podczas uroczystej gali powołano również Dolnośląską Ekstraklasę Biznesu – nową markę jakości i wiarygodności gospodarczej naszego regionu. więcej >