Ośrodek Rehabilitacyjno-Wypoczynkowy Dozamel w Kołobrzegu

 

Ośrodek Rehabilitacyjno - Wypoczynkowy DOZAMEL to całoroczny ośrodek, położony w uzdrowiskowej części Kołobrzegu, zaledwie 150m od szerokiej, piaszczystej plaży, która w 2016 roku została oznaczona Błękitną Flagą. 

Ośrodek dysponuje 214 miejscami noclegowymi w pokojach 1-, 2-osobowych, 2-osobowych PLUS oraz pokojach typu studio, zlokalizowanych w czterech, jednopiętrowych pawilonach.

 

Wszystkie pokoje wyposażone są w łazienki z prysznicem, TV, ręczniki, czajnik, sprzęt plażowy. Dodatkowo pokoje 2-osobowe PLUS wyposażone są w lodówki oraz suszarki do włosów, natomiast pokoje typu studio - w mały aneks kuchenny z zastawą stołową.

 

Ośrodek posiada własną jadalnię, w której serwujemy smaczne, tradycyjne posiłki kuchni polskiej. Na życzenie Gości przygotowywane są następujące diety: cukrzycowa, lekkostrawna, bezglutenowa, wegetariańska.

 

Wieczorami w kawiarni organizowane są koncerty i zabawy taneczne z muzyką na żywo, w dzień kawiarnia zaprasza na pyszną kawy z ekspresu i ciasto własnego wypieku.


Zielony teren rekreacyjny, ogródek letni z grillem i barem oraz plac zabaw tworzą strefę wypoczynku i relaksu, zarówno dla dorosłych jak i dla dzieci. Teren naszego ośrodka jest orgodzony, dzięki czemu jest bezpiecznym miejscem do zabaw dla dzieci.

 

Baza rehabilitacyjna ośrodka została urządzona w nowoczesny sposób, dzięki czemu fizykoterapeuci mogą zapewnić profesjonalne zabiegi z zakresu fizykoterapii, elektroterapii, światłolecznictwa oraz balneoterapii, dające poczucie ulgi przy wielu schorzeniach.

 

Ośrodek zapewnia własne miejsca parkingowe dla swoich Gości (odpłatne). Dla chcących spędzać czas aktywnie mamy wypożyczalnię rowerów oraz kijków do Nordic Walking. Na terenie całego obiektu dostępna jest bezpłatna sieć Wi-Fi.

 

Więcej szczegółów znajdziecie Państwo w naszych serwisach:

 

Serdecznie zapraszamy!

 

 

Ośrodek Rehabilitacyjno-Wypoczynkowy DOZAMEL

ul. Kościuszki 20
78-100 Kołobrzeg
tel. +48 94 35 33 700
fax +48 94 35 23 968
email: orw@ow.kolobrzeg.pl 

Strefa pracownika

zapomniałem hasła

Aktualności

Projekty UE

 

więcej >

Relacja z konferencji "INNOWACYJNY PRZEMYSŁ - KREATYWNA GOSPODARKA - ODPOWIEDZIALNY ROZWÓJ" 19-20.09.2019

24.09.19

-Jesteśmy w epoce czwartej rewolucji przemysłowej, nie ma odwrotu od Przemysłu 4.0, niezależnie do tego, jak rozumiemy to pojęcie – podkreślał Paweł Kolczyński, wiceprezes zarządu Agencji Rozwoju Przemysłu S.A. na rozpoczęciu konferencji  INNOWACYJNY PRZEMYSŁ - KREATYWNA GOSPODARKA - ODPOWIEDZIALNY ROZWÓJ, która odbyła się  w dniach 19-20 września 2019 r. w Centrum Konferencyjnym WPP. więcej >

Konferencja "Innowacyjny przemysł - Kreatywna gospodarka - Odpowiedzialny rozwój" Wrocław 19-20.09.2019

16.09.19

Organizatorzy:

  • DOZAMEL Sp. z o.o. – podmiot zarządzający Wrocławskim Parkiem Przemysłowym,
  • Wydział Informatyki i Zarządzania Politechniki Wrocławskiej,
  • Wydział Ekonomii i Zarządzania Uniwersytetu Zielonogórskiego,
  • Park Naukowo-Technologiczny Uniwersytetu Zielonogórskiego
oraz Partner Strategiczny: Agencja Rozwoju Przemysłu S.A.    zapraszają do udziału w dwudniowej konferencji pt.: „Innowacyjny przemysł - Kreatywna gospodarka - Odpowiedzialny rozwój”, która odbędzie się we Wrocławiu, 19-20 września 2019. więcej >