Ośrodek Rehabilitacyjno-Wypoczynkowy Dozamel w Kołobrzegu

 

Ośrodek Rehabilitacyjno - Wypoczynkowy DOZAMEL to całoroczny ośrodek, położony w uzdrowiskowej części Kołobrzegu, zaledwie 150m od szerokiej, piaszczystej plaży, która w 2016 roku została oznaczona Błękitną Flagą. 

Ośrodek dysponuje 214 miejscami noclegowymi w pokojach 1-, 2-osobowych, 2-osobowych PLUS oraz pokojach typu studio, zlokalizowanych w czterech, jednopiętrowych pawilonach.

 

Wszystkie pokoje wyposażone są w łazienki z prysznicem, TV, ręczniki, czajnik, sprzęt plażowy. Dodatkowo pokoje 2-osobowe PLUS wyposażone są w lodówki oraz suszarki do włosów, natomiast pokoje typu studio - w mały aneks kuchenny z zastawą stołową.

 

Ośrodek posiada własną jadalnię, w której serwujemy smaczne, tradycyjne posiłki kuchni polskiej. Na życzenie Gości przygotowywane są następujące diety: cukrzycowa, lekkostrawna, bezglutenowa, wegetariańska.

 

Wieczorami w kawiarni organizowane są koncerty i zabawy taneczne z muzyką na żywo, w dzień kawiarnia zaprasza na pyszną kawy z ekspresu i ciasto własnego wypieku.


Zielony teren rekreacyjny, ogródek letni z grillem i barem oraz plac zabaw tworzą strefę wypoczynku i relaksu, zarówno dla dorosłych jak i dla dzieci. Teren naszego ośrodka jest orgodzony, dzięki czemu jest bezpiecznym miejscem do zabaw dla dzieci.

 

Baza rehabilitacyjna ośrodka została urządzona w nowoczesny sposób, dzięki czemu fizykoterapeuci mogą zapewnić profesjonalne zabiegi z zakresu fizykoterapii, elektroterapii, światłolecznictwa oraz balneoterapii, dające poczucie ulgi przy wielu schorzeniach.

 

Ośrodek zapewnia własne miejsca parkingowe dla swoich Gości (odpłatne). Dla chcących spędzać czas aktywnie mamy wypożyczalnię rowerów oraz kijków do Nordic Walking. Na terenie całego obiektu dostępna jest bezpłatna sieć Wi-Fi.

 

Więcej szczegółów znajdziecie Państwo w naszych serwisach:

 

Serdecznie zapraszamy!

 

 

Ośrodek Rehabilitacyjno-Wypoczynkowy DOZAMEL

ul. Kościuszki 20
78-100 Kołobrzeg
tel. +48 94 35 33 700
fax +48 94 35 23 968
email: orw@ow.kolobrzeg.pl 

Strefa pracownika

zapomniałem hasła

Aktualności

Projekty UE

 

więcej >

DOZAMEL w Dolnośląskiej Ekstraklasie Biznesu

2019-01-23

W dniu 22 stycznia 2019 we Wrocławskim Centrum Kongresowym Hali Stulecia odbyła się uroczystość wręczenia Dolnośląskich Certyfikatów Gospodarczych XXVIII edycji oraz wręczenia Dolnośląskich Nagród Gospodarczych. Podczas uroczystej gali powołano również Dolnośląską Ekstraklasę Biznesu – nową markę jakości i wiarygodności gospodarczej naszego regionu. więcej >

Dofinansowanie projektów ze środków UE, mechanizm sygnalizowania potencjalnych nieprawidłowości w POIŚ

21.12.18

Informujemy, że DOZAMEL Sp. z o.o. otrzymał dofinansowanie Unii Europejskiej w ramach Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko 2014-2020, I Oś Priorytetowa - Zmniejszenie emisyjności gospodarki, dla następujących projektów: więcej >