IV Mistrzostwa Strzeleckie WPP już za tydzień - 22 czerwca.

15.06.18

Wielkimi krokami zbliżają się IV Mistrzostwa Strzeleckie Wrocławskiego Parku Przemysłowego o Puchar Prezesa DOZAMEL. Odbędą się w dniu 22.06.2018 w godzinach od 10 do 13 na strzelnicy Wojskowego Klubu Sportowego Śląsk przy ul. Świątnickiej 36 we Wrocławiu.Zawody będą rozgrywane w konkurencji „karabin sportowy”. Do rywalizacji staną 3-osobowe drużyny, składające się z pracowników firm zlokalizowanych na terenie Wrocławskiego Parku Przemysłowego. 

Zwycięska drużyna otrzyma puchar Prezesa DOZAMEL, którym jest szklana rzeźba na granitowym postumencie, ręcznie wykonana w pracowni szkła artystycznego p. Agnieszki Sokaluk w Ostrzeszowie.

Oprócz tego członkowie trzech zwycięskich drużyn (miejsca I-III) otrzymają specjalnie zaprojektowane na tę okazję medale oraz nagrody rzeczowe, ufundowane przez organizatora Mistrzostw – Spółkę DOZAMEL. Najlepszy strzelec Mistrzostw zostanie również uhonorowany medalem i nagrodą rzeczową.

Zawodom towarzyszył będzie pokaz broni historycznej z kolekcji pasjonata, kolekcjonera, uczestnika Powstania Warszawskiego pana Andrzeja Dobrowolskiego. Organizatorzy dodatkowo obiecują, że poza konkursem w przerwie między strzelaniem kolejnych drużyn, sprawdzić swoje umiejętności można będzie strzelając z pistoletu wiatrowego na 10 m.

Na gości czekać będzie smaczny poczęstunek.

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w sportowej rywalizacji strzeleckiej.

 

Informacji o mistrzostwach udzielają:

Olga Nikodem, DOZAMEL, 6755, e-mail: o.nikodem (at) dozamel.pl

Lechosław Inglot, DOZAMEL, 6166, e-mail: l.inglot (at) dozamel.pl

 

 

Strefa pracownika

zapomniałem hasła

Aktualności

Projekty UE

 

więcej >

DOZAMEL po raz piąty w gronie 229 firm odpowiedzialnych społecznie

29.03.19

DOZAMEL po raz piąty znalazł się w gronie 229 firm odpowiedzialnych społecznie. Premiera 17. edycji raportu „Odpowiedzialny biznes w Polsce 2018. Dobre praktyki” odbyła się 28 marca w Warszawie. więcej >

DOZAMEL w Dolnośląskiej Ekstraklasie Biznesu

2019-01-23

W dniu 22 stycznia 2019 we Wrocławskim Centrum Kongresowym Hali Stulecia odbyła się uroczystość wręczenia Dolnośląskich Certyfikatów Gospodarczych XXVIII edycji oraz wręczenia Dolnośląskich Nagród Gospodarczych. Podczas uroczystej gali powołano również Dolnośląską Ekstraklasę Biznesu – nową markę jakości i wiarygodności gospodarczej naszego regionu. więcej >