IV Mistrzostwa Strzeleckie WPP już za tydzień - 22 czerwca.

15.06.18

Wielkimi krokami zbliżają się IV Mistrzostwa Strzeleckie Wrocławskiego Parku Przemysłowego o Puchar Prezesa DOZAMEL. Odbędą się w dniu 22.06.2018 w godzinach od 10 do 13 na strzelnicy Wojskowego Klubu Sportowego Śląsk przy ul. Świątnickiej 36 we Wrocławiu.Zawody będą rozgrywane w konkurencji „karabin sportowy”. Do rywalizacji staną 3-osobowe drużyny, składające się z pracowników firm zlokalizowanych na terenie Wrocławskiego Parku Przemysłowego. 

Zwycięska drużyna otrzyma puchar Prezesa DOZAMEL, którym jest szklana rzeźba na granitowym postumencie, ręcznie wykonana w pracowni szkła artystycznego p. Agnieszki Sokaluk w Ostrzeszowie.

Oprócz tego członkowie trzech zwycięskich drużyn (miejsca I-III) otrzymają specjalnie zaprojektowane na tę okazję medale oraz nagrody rzeczowe, ufundowane przez organizatora Mistrzostw – Spółkę DOZAMEL. Najlepszy strzelec Mistrzostw zostanie również uhonorowany medalem i nagrodą rzeczową.

Zawodom towarzyszył będzie pokaz broni historycznej z kolekcji pasjonata, kolekcjonera, uczestnika Powstania Warszawskiego pana Andrzeja Dobrowolskiego. Organizatorzy dodatkowo obiecują, że poza konkursem w przerwie między strzelaniem kolejnych drużyn, sprawdzić swoje umiejętności można będzie strzelając z pistoletu wiatrowego na 10 m.

Na gości czekać będzie smaczny poczęstunek.

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w sportowej rywalizacji strzeleckiej.

 

Informacji o mistrzostwach udzielają:

Olga Nikodem, DOZAMEL, 6755, e-mail: o.nikodem (at) dozamel.pl

Lechosław Inglot, DOZAMEL, 6166, e-mail: l.inglot (at) dozamel.pl

 

 

Strefa pracownika

zapomniałem hasła

Aktualności

Projekty UE

 

więcej >

Dofinansowanie projektów ze środków UE, mechanizm sygnalizowania potencjalnych nieprawidłowości w POIŚ

21.12.18

  Informujemy, że DOZAMEL Sp. z o.o. otrzymał dofinansowanie Unii Europejskiej w ramach Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko 2014-2020, I Oś Priorytetowa - Zmniejszenie emisyjności gospodarki, dla następujących projektów: więcej >

Życzenia Świąteczne

21.12.18

Zdrowych, spokojnych i rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia oraz Szczęśliwego Nowego Roku 2019 życzy DOZAMEL więcej >