Instrukcja obsługi BIP

 


Użyte w niniejszej instrukcji określenie;

BIP - oznacza Biuletyn Informacji Publicznej, utworzony na podstawie  ustawy z dnia 6.09.2001r  o dostępie do informacji publicznej (Dz. U. nr 112, poz. 1198) oraz rozporządzenia Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z dnia 17. 05.2002r. w sprawie Biuletynu Informacji Publicznej (Dz. U. nr 67, poz. 619).

 

Podmiotowe strony BIP wyróżnia wspólny znak graficzny (logo).

 

Po lewej stronie ekranu strony internetowej BIP, znajduje się menu tematyczne, które służy do wyboru kategorii informacji. Wybór kategorii informacji następuje przez kliknięcie na odpowiedni przycisk ekranowy z menu tematycznego. Kliknięcie przycisku ekranowego powoduje wyświetlenie się żądanej informacji. Informację tę można wydrukować korzystając z polecena "drukuj" w przeglądarce.

 

Dodatkowo możliwe jest odnalezienie poszukiwanych informacji  poprzez moduł wyszukujący „Wyszukiwarka” znajdujący się w prawej górnej części ekranu.  Aby odnaleźć dokument (-y) zawierające poszukiwane wyrażenie lub wyrażenia, należy wpisać szukane wyrażenie lub wyrażenia do okienko modułu wyszukiwarki, a następnie kliknąć przycisk ekranowy „szukaj”.

 

Dostęp do informacji publicznych udostępnionych w BIP DOZAMEL Sp. z o.o. jest również możliwy poprzez stronę główną BIP, tworzoną przez ministra właściwego do spraw administracji publicznej pod adresem URL- www.bip.gov.pl.

 

Jeżeli poszukiwana informacja nie znajduje się na podmiotowych stronach BIP, można skorzystać z wyszukiwania w pozostałych serwisach internetowych dotyczących działalności Spółki.

Strefa pracownika

zapomniałem hasła

Aktualności

DOZAMEL Sp. z o.o. laureatem nagrody specjalnej „Rzetelni w biznesie 2017”

2017-11-27

24 listopada w Warszawie podczas Wielkiej Gali „Sylwetki i Marki Polskiej Gospodarki” wręczono statuetki wyróżniającym się inicjatywom, osobom i firmom, a także instytucjom samorządowym z całej Polski. DOZAMEL otrzymał nagrodę specjalną „Rzetelni w Biznesie” z rekomendacji Wojewody Dolnośląskiego Pawła Hreniaka „Za dynamiczny biznes dbający o pracowników, otoczenie i swoją historię”. więcej >

Uroczyste otwarcie hali przemysłowej C5

09.11.17

Nowo wybudowana hala produkcyjno-usługowa C5 na terenie Dozamelu, została uroczyście otwarta 6 listopada 2017 r. w obecności ministra infrastruktury i budownictwa, przedstawicieli władz lokalnych, nauki i biznesu. Nowy obiekt hali produkcyjno-biurowej, wraz z przyległym budynkiem biurowo socjalnym ma łączną powierzchnię zabudowy 4 503,95 m2, całkowitą powierzchnię użytkową 6 410 m2 i kubaturę 67 626 m³.  więcej >

III Mistrzostwa Strzeleckie o puchar Prezesa Dozamel – już za miesiąc

2017-09-06

6 października 2017 r. na Strzelnicy WKS we Wrocławiu odbędą się już III Mistrzostwa Strzeleckie o puchar Prezesa Dozamel.  Jak co roku zapraszamy do uczestnictwa firmy zlokalizowane na terenie Wrocławskiego Parku Przemysłowego. więcej >